آموزش با بهترین کیفیت و بیشترین اثربخشی به همراه گواهینامه آموزشی معتبر را در مشتری محورترین موسسه آموزشی استان لرستان تجربه نمایید

مجتمع فنی تهران نمایندگی خرم آباد | تلفن تماس : 8-33335506 066 | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ویژگی تصویر

آیین نامه تخفیف و اقساط

پرداخت اقساطی

دانشجویان محترم می توانند هزینه شهریه دوره های مورد نظر خود را که بیش ۴۰۰هزارتومان است را با ارائه چک بانکی یا سفته به صورت اقساطی پرداخت نمایند . جهت اطلاع از شرایط تقسیط می توانید با شماره ۰۶۶۳۳۳۳۵۵۰۸ تماس حاصل فرموده و از مشاوره کارشناس مالی مجتمع فنی تهران نمایندگی خرم آباد استفاده نمایید.

تخفیف ها

بر اساس آئین نامه مصوب ، شرایط استفاده ، موارد و انواع تخفیف های اعطایی به شرح ذیل می باشد:

 

تخفیف پلکانی برای دانشجویان قدیمی:

نرخ تخفیف: متغیر و بسته به تعداد دوره های گذرانده شده
شرایط استفاده: دانشجویان محترم باتوجه به تعداد دوره هایی که در مجتمع فنی تهران نمایندگی خرم آباد گذرانده اند ، هنگام ثبت نام دورهء جدید می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.(به استثنای دوره های زبان که از دوره سوم به بعد بابت هر دوره ۱۰%تخفیف داده خواهد شد)

دوره ششم 0

دوره هفتم 0

دوره هشتم 0

دوره نهم 0

دوره دوم 0

دوره سوم 0

دوره چهارم 0

دوره پنجم 0

تخفیف برای دانشجویان برتر:

در این نوع تخفیف دانشجویان برتر اول، دوم و سوم هر کلاس اگر برای دوره بعدی قصد ثبت نام داشته باشند (فقط در یک کلاس) می توانند از شرایط تخفیف مذکور استفاده نمایند.

نرخ تخفیف: نفر اول ۲۵% ، نفر دوم ۲۰% ، نفر سوم ۱۵%

شرایط استفاده: دانشجو تا یک سال پس از تاریخ اتمام کلاس خود می تواند در انتخاب کلاس بعدی (فقط یک کلاس) از این تخفیف استفاده نماید.

 

تخفیف برای کلاس های صبح و ظهر ایام هفته : 

نرخ تخفیف: متغییر و متناسب با زمان برگزاری دوره

شرایط استفاده: متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام کلاسهای ایام هفته (شنبه تا چهارشنبه) ، از ۱۵% تخفیف برای کلاسهای صبح و ۱۰% تخفیف برای کلاسهای ظهر  و ۰% تخفیف برای کلاسهای عصر و آخر هفته استفاده نمایند.

 

تخفیف برای ثبت نام چند نفر همزمان (ثبت نام گروهی):

این تخفیف برای تشویق جهت ثبت نام گروهی در نظر گرفته می شود.

نرخ تخفیف: ۳ تا ۵ نفر  ۱۵% ، ۶ تا ۹ نفر ۲۰% و بیش از ۹ نفر ۳۰%

شرایط استفاده: اگر متقاضی مشمول شرایط تخفیف ، قصد تغییر کلاس یا دوره و انتقال به دوره یا کلاس دیگری را داشته باشد در صورت خارج شدن تعداد افراد گروه از حدنصاب ، تخفیف گروهی همراهان ایشان با توجه به تعداد نفرات باقیمانده کمتر می گردد و تخفیف خود متقاضی نیز صفر شده و ادامه ی کار طبق روال عادی انصراف یا جا به جایی انجام می شود .

 

تخفیف های دوره ای و مناسبتی:

این نوع تخفیف در بازه های زمانی مشخص و معین مانند تخفیف عید تا عید و … طبق سیاستهای موسسه اعلام می شود.

نرخ تخفیف: متغیر و متناسب با سیاستهای موسسه در برهه های زمانی مختلف و شرایط اعلام شده

شرایط استفاده:

۱- نکته مهم این است که این نوع تخفیف یک سیاست تشویقی به تشخیص موسسه بوده و به هیچ وجه قبل و بعد از بازه زمانی اعلام شده ارائه نخواهد شد.

۲- ملاک استفاده از شرایط این تخفیف زمان ثبت نام متقاضی در بازه زمانی اعلام شده می باشد نه زمان شروع دوره مذکور.

۳- در صورتی که پس از اتمام بازه ی زمانی این نوع تخفیفات ، دانشجو قصد تغییر و جابه جایی به کلاس دیگری را داشته باشد کلیه ی تخفیفات اعمال شده برای کلاس قبلی صفر شده و به کلاس جدید منتقل نخواهد گردید .

 

تخفیف برای پرداخت کامل در زمان ثبت نام:

نرخ تخفیف: ۵%

شرایط استفاده: این تخفیف فقط برای دوره هایی است که شهریه آنها بیش از ۴۰۰هزار تومان باشد ، ضمنا جهت برخورداری از این تخفیف متقاضی باید به طور کامل در زمان اقدام برای ثبت نام ، شهریه را پرداخت نموده و از شرایط تقسیط و پرداخت اعتباری توسط چک استفاده ننماید.

 

 تخفیف برای فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی):

نرخ تخفیف: ۱۰%

شرایط استفاده: این تخفیف برای معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش در تمام سطوح و همچنین اساتید ارجمند دانشگاه ها بوده و با ارائه نامه رسمی و مُهر شده قابل استفاده میباشد.

 

تخفیف برای فرزندان فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی):

نرخ تخفیف: ۱۰%

شرایط استفاده: فرزندان معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش و اساتید ارجمند دانشگاه ها در تمام سطوح با ارائه نامه رسمی و مُهر شده می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

 

تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی:

نرخ تخفیف: ۱۰%
شرایط استفاده: این تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی می باشد.

 

تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران:

نرخ تخفیف: ۱۰%
شرایط استفاده: این تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد.

 

تخفیف دانشجویان محترم معرفی شده از طرف کمیته امداد :

نرخ تخفیف: ۳۰%
شرایط استفاده: دانشجویان محترم تحت پوشش کمیته امداد ، با ارائه نامهء کمیته ( خطاب به مجتمع فنی تهران نمایندگی خرم آباد ) می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

نکات مهم: 

  • در تمامی موارد تخفیف ، در صورتی که ثبت نام دوره مورد نظر دانشجو شرایط تخفیف را داشته ولی به هر دلیلی (به جز مورد دانشجویان برتر) مطرح نشده باشد ، آن تخفیف دیگر به دانشجو تعلق نخواهد گرفت. به عبارت بهتر ، درخواست استفاده از شرایط تخفیف باید از طرف خود دانشجو در زمان ثبت نام صورت پذیرد.
  • هیچکدام از این موارد تخفیف قابل تجمیع با یکدیگر و با بُن های نقدی نمی باشند ، لذا در صورتی که در دوره ای متقاضی شرایط استفاده از چندین نوع تخفیف را داشته باشد ، فقط یک مورد از تخفیف ها و بالاترین نرخ تخفیفی که از طرف متقاضی درخواست شده و حائز شرایط آن تشخیص داده شده است برای او ثبت و سایر موارد حذف خواهد شد.
  •  دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که سیاست تشویقی تخفیف ، یک امتیاز اهدایی از طرف آموزشگاه به دانشجویانی است که طبق آئین نامه تخفیفات ، واجد شرایط آن باشند ، بنابراین دانشجویانی که واجد شرایط تخفیف نیستند (حتی اگر همکلاسی های ایشان واجد شرایط بوده و شامل تخفیف شده اند) به هیچ عنوان حق اعتراض نداشته و این مسئله الزامی را برای آموزشگاه جهت اعلام دلیل تخفیف یک دانشجو به دانشجوی دیگر ایجاد نمی کند.