آموزش با بهترین کیفیت و بیشترین اثربخشی به همراه گواهینامه آموزشی معتبر را در مشتری محورترین موسسه آموزشی استان لرستان تجربه نمایید

دوره زبان Elementary 1

مجتمع فنی تهران نمایندگی خرم آباد | تلفن تماس : 8-33335506 066 | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ویژگی تصویر

دوره زبان Elementary 1

  /  زبان های خارجی  /  دوره زبان Elementary 1

دوره زبان Elementary 1

تومان0
دسته بندی:
امتیاز کاربران:

درباره این کلاس

دوره مقدماتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی ( Elementary 1 )

تعداد جلسات : 18

 

دوره Elementary

دوره Elementary برای افرادی کاربردی است که زبان آن‌ها در سطح متوسط قرار دارد. البته افراد مختلف به دلیل تجربه کم در زمینه آموزش  زبان انگلیسی، بدون شک نمی‌توانند سطح خود را بسنجند و خودشان بفهمند که از چه دوره‌ای شروع کنند. آزمون‌های تعیین سطح این کار را برای شما انجام می‌دهد. به خاطر داشته باشید که استفاده از دوره‌های بالاتر یا پایین‌تر از سطح اطلاعاتی شما، باعث می‌شود خیلی زود از یادگیری زبان انگلیسی دلسرد شوید.

در کنار تمام این موارد، زبان آموزان عزیز باید اطلاعاتی در مورد دوره‌های مختلف یک مجموعه آموزشی داشته باشند و بدانند که در دوره‌ای مانند دوره Elementary چه چیزهایی را خواهند آموخت.

پیش از هر چیز زبان آموز باید بداند در دوره Elementary چه می‌آموزد. این دوره پس از دوره Beginner تدریس می‌شود و برای افرادی است که اطلاعات ابتدایی در مورد زبان دارند. در این دوره شما می‌آموزید که در حد نیاز روزانه با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید و با مفاهیم ساده آشنا شوید. همچنین می‌توانید مفاهیم مختلفی از جمله مفاهیم ذاتی را درک کنید. به خاطر داشته باشید که در تمام طول یادگیری زبان باید بر هر چهار مهارت شنیداری، مکالمه، خواندن و نوشتن تمرکز کرد. بسیاری از افراد هستند که بر مهارت‌های خاص تمرکز می‌کنند و از یادگیری بقیه غافل می‌شوند. این موضوع باعث ایجاد مشکل برای آن‌ها می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود بدانید، بهتر است بر گسترش هر چهار مهارت تمرکز داشته باشید.

مهارتهای دوره المنتری (مبتدی) آموزش Elementary

  • آموزش مکالمه (Speaking)
  • آموزش Listening
  • آموزش Writing
  • آموزش Reading

نقد و بررسی

0 امتیاز 0 از 0 امتیاز

5ستاره 0

4ستاره 0

3ستاره 0

2ستاره 0

1ستاره 0

اعضا

تعداد کل دانشجویان این دوره

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور